START DODAJ STRONĘ FILMY WINDOWS SPORTPESA ONLINE POLECANE NOWE
NOVE MESTO 17/12/2016 | Women 10km Pursuit
https://i.ytimg.com/vi/RLWq3zn6igw/default.jpg
NOVE MESTO - INSEGUIMENTO FEMMINILE 1. CHEVALIER Anais [FRA] (1+0+0+0) in 30.38.1 2. WIERER Dorothea [ITA] (0+1+1+0) a 9.5 3. AKIMOVA Tatjana [RUS] (1+0+0+0) a 19.4 4. DUNKLEE Susan [USA] (0+1+1+0) a 28.0 5. DORIN-HABERT Marie [FRA] (1+0+1+1) a 43.8 6. PREUß Franziska [GER] (0+0+1+1) a 48.9 7. DAHLMEIER Laura [GER] (0+0+2+1) a 57.0 8. KOUKALOVA Gabriela [CZE] (1+0+1+1) a 59.8 9. ECHOFF Tiril [NOR
HOCHFILZEN | Biathlon World Championships 2017 | Men Mass Start
https://i.ytimg.com/vi/nttKvmwZJc0/default.jpg
Mass Start Maschile Mondiali Hochfilzen 2017 Simon Schempp Massenstart Weltmeister 1° Simon Schempp (GER) 35:38.3 (0+0+0+0) 2° J.T. Boe (NOR) +9.0 (0+0+0+1) 3° S. Eder (AUT) +10.1 (0+0+0+0) 4° A. Shipulin (RUS) +25.3 (0+1+1+0) 5° M. Fourcade (FRA) +31.3 (1+0+0+2) 6° Lowell Bailey (USA) +33.5 (0+0+0+0) 7° D. Landertinger (AUT) +38.0 (0+0+0+0) 8° F. Lindstroem (SWE) +39.7 (0+0+1+0) 9° B.
HOCHFILZEN | Biathlon World Championships 2017 | Women Mass Start
https://i.ytimg.com/vi/soKWksuiBt8/default.jpg
Mass Start Femminile Campionati del Mondo Hochfilzen 2017 Laura Dahlmeier Gold Damen Massenstart Wm Susan Dunklee Silver Kaisa Makarainen Bronze 1ª Laura Dahlmeier (GER) 33:13.8 (0+0+0+0) 2ª Susan Dunklee (USA) +4.6 (0+0+0+0) 3ª Kaisa Makarainen (FIN) +20.1 (1+0+0+0) 4ª Gabriela Koukalova (CZE) +24.0 (0+0+0+1) 5ª Teja Gregorin (SLO) +24.2 (0+1+0+0) 6ª Yuliia Dzhima (UKR) +24.4 (0+1+0+0)
ÖSTERSUND 04/12/2016 | Women 10Km Pursuit
https://i.ytimg.com/vi/FCI8FVPdJYM/default.jpg
ÖSTERSUND – INSEGUIMENTO FEMMINILE 1. KOUKALOVA Gabriela [CZE] (0+0+1+0) 31’43”3 2. DAHLMEIER Laura [GER] (0+1+1+0) a 8”4 3. WIERER Dorothea [ITA] (0+0+0+0) a 21”4 4. HÄCKI Lena [SUI] (0+0+0+0) a 36”3 5. MÄKÄRÄINEN Kaisa [FIN] (1+1+0+2) a 52”7 6. HAUSER Lisa Theresa [AUT] (0+0+1+0) a 1’01”0 7. DORIN HABERT Marie [FRA] (2+1+2+1) a 1’15”5 8. PUSKARCIKOVA Eva [CZE](0+1+0+1
IKK CLASSIC Biathlon-WTC 2015 / Pursuit / 28.12.2015
https://i.ytimg.com/vi/Kox87_PUHl4/default.jpg
01. Frankreich (Marie Dorin - Habert / Martin Fourcade) 02. Tschechien (Gabriela Soukalova / Ondrej Moravec) 03. Deutschland I (Vanessa Hinz / Simon Schempp) 04. Russland (Ekaterina Yurlova / Evgeniy Garanichev) 05. Ukraine (Valj Semerenko / Serhy Semenov) 06. Österreich (Lisa Hauser / Simon Eder) 07. Deutschland II (Franziska Hildebrand / Erik Lesser) 08. Slowenien (Teja Gregorin / Ja
10.12.2016 "Biatlon" Světový pohár - Pokljuka - stíhací závod žen na 10km (CELÝ ZÁVOD)
https://i.ytimg.com/vi/afAvsdEgNF4/default.jpg
Přenos stíhacího závodu žen na 10 km ze slovinské Pokljuky
Pokljuka 11/12/2016 | Women 4x6 km Relay
https://i.ytimg.com/vi/gNLm4jdQPHE/default.jpg
POKLJUKA – STAFFETTA FEMMINILE 1. GER [Hinz, Hildebrand, Hammerschmidt, Dahlmeier] (0+9) 1:11'31” 2. FRA [Chevalier, Braisaz, Aymonier, Dorin-Habert) (0+3) a 10”1 3. UKR [Varvynets, Dzhima, Pidhrusna, Merkushyna] (0+3) a 37”7 4. CZE [Puscarcikova, Charvatova, Vitkova, Koukalova] (2+9) a 56”3 5. NOR [Birkeland, Fenne, Eckhoff, Olsbu] (2+15) a 2'01"6 6. RUS [Podchufarova, Akimova, Sleptso
POKLJUKA 09/12/16 | Women 7.5 km Sprint
https://i.ytimg.com/vi/40YF2X64quQ/default.jpg
POKLJUKA – SPRINT FEMMINILE 1. DAHLMEIER Laura [GER] (0+0) 19’51’’7 2. BRAISAZ Justine [FRA] (0+0) a 3’’5 3. OLSBU Marte [NOR] (0+0) a 21’’3 4. MAKARAINEN Kaisa [FIN] (0+1) a 22’’8 5. HILDEBRAND Franziska [GER] (0+0) a 28’’4 6. KUZMINA Anastasiya [SVK] (0+0) a 30’’7 7. KOUKALOVA Gabriela [CZE] (0+1) a 39’’4 8. PUSKARCIKOVA Eva [CZE] (0+0) a 39’’8 9. AYMONIER Cel
OBERHOF 07/01/2017 | Women 10Km Pursuit
https://i.ytimg.com/vi/BvQYU_vhMk4/default.jpg
OBERHOF - INSEGUIMENTO FEMMINILE 1. DORIN HABERT Marie [FRA] (1+0+0+1) in 34.33.3 2. KOUKALOVA Gabriela [CZE] (0+0+1+2) a 38.8 3. MÄKÄRÄINEN Kaisa [FIN] (1+0+1+2) a 1.19.1 4. HAMMERSCHMIDT Maren [GER] (0+1+1+3) a 2.05.9 5. BESCOND Anais [FRA] (0+0+1+1) a 2.13.3 6. HINZ Vanessa  [GER] (1+0+1+0) a 2.23.4 7. OLSBU Marte [NOR] (1+0+0+1) a 2.32.4 8. WIERER Dorothea [ITA] (0+1+2+1) a 2.34.4 9. CHEV
Verfolgung Frauen Nové Město / 08. Februar 2015
https://i.ytimg.com/vi/GB_YpxsBsnE/default.jpg
01. Darya Domracheva BLR 02. Kaisa Mäkäräinen FIN 03. Laura Dahlmeier GER 04. Vanessa Hinz GER 05. Gabriela Soukalová CZE 06. Ekaterina Glazyrina RUS 07. Juliya Dzhyma UKR 08. Eva Tofalvi ROU 09. Valj Semerenko UKR 10. Iryna Kryuko BLR 12. Luise Kummer GER 31. Tina Bachmann GER 33. Miriam Gössner GER 50. Franziska Hildebrand GER