START DODAJ STRONĘ FILMY WINDOWS SPORTPESA ONLINE POLECANE NOWE
KONTIOLAHTI 12/03/17 | Single Mixed Relay
https://i.ytimg.com/vi/RRCHuxqLbFg/default.jpg
Kontiolahti Staffetta Singola Mista 1ª Austria 31:35.1 (0+5) Lisa Hauser Simon Eder 2ª USA +32.8 (0+5) Susan Dunklee Lowell Bailey 3ª Germania +33.3 (0+6) Laura Dahlmeier Roman Rees 4ª Francia +36.5 (0+8) Anais Chevalier Jean Beatrix 5ª Kazakistan +47.8 (0+7) Galina Vishnevskaya Yan Savitskiy 6ª Rep. Ceca +51.1 (0+8) Gabriela Koukalova Ondrej Moravec 7ª Ucraina +1:01.3 (0+8)
NOVE MESTO 17/12/2016 | Women 10km Pursuit
https://i.ytimg.com/vi/RLWq3zn6igw/default.jpg
NOVE MESTO - INSEGUIMENTO FEMMINILE 1. CHEVALIER Anais [FRA] (1+0+0+0) in 30.38.1 2. WIERER Dorothea [ITA] (0+1+1+0) a 9.5 3. AKIMOVA Tatjana [RUS] (1+0+0+0) a 19.4 4. DUNKLEE Susan [USA] (0+1+1+0) a 28.0 5. DORIN-HABERT Marie [FRA] (1+0+1+1) a 43.8 6. PREUß Franziska [GER] (0+0+1+1) a 48.9 7. DAHLMEIER Laura [GER] (0+0+2+1) a 57.0 8. KOUKALOVA Gabriela [CZE] (1+0+1+1) a 59.8 9. ECHOFF Tiril [NOR
ÖSTERSUND 04/12/2016 | Women 10Km Pursuit
https://i.ytimg.com/vi/FCI8FVPdJYM/default.jpg
ÖSTERSUND – INSEGUIMENTO FEMMINILE 1. KOUKALOVA Gabriela [CZE] (0+0+1+0) 31’43”3 2. DAHLMEIER Laura [GER] (0+1+1+0) a 8”4 3. WIERER Dorothea [ITA] (0+0+0+0) a 21”4 4. HÄCKI Lena [SUI] (0+0+0+0) a 36”3 5. MÄKÄRÄINEN Kaisa [FIN] (1+1+0+2) a 52”7 6. HAUSER Lisa Theresa [AUT] (0+0+1+0) a 1’01”0 7. DORIN HABERT Marie [FRA] (2+1+2+1) a 1’15”5 8. PUSKARCIKOVA Eva [CZE](0+1+0+1
KONTIOLAHTI 12/03/17 | Mixed Relay
https://i.ytimg.com/vi/9ybwHSNSWx0/default.jpg
Staffetta Mista Kontiolahti 1ª Francia 1:11:34.5 (0+9) 2ª Germania +11.0 (0+10) 3ª Ucraina +27.1 (0+6) 4ª Russia +47.8 (0+10) 5ª Norvegia +1:15.0 (3+8) 6ª Rep. Ceca +1:22.4 (2+13) 7ª Italia +1:31.1 (1+12) 8ª USA +1:37.4 (1+9) 9ª Slovacchia +1:51.1 (1+11) 10ª Svezia +2:34.4 (2+9
IKK CLASSIC Biathlon-WTC 2015 / Pursuit / 28.12.2015
https://i.ytimg.com/vi/Kox87_PUHl4/default.jpg
01. Frankreich (Marie Dorin - Habert / Martin Fourcade) 02. Tschechien (Gabriela Soukalova / Ondrej Moravec) 03. Deutschland I (Vanessa Hinz / Simon Schempp) 04. Russland (Ekaterina Yurlova / Evgeniy Garanichev) 05. Ukraine (Valj Semerenko / Serhy Semenov) 06. Österreich (Lisa Hauser / Simon Eder) 07. Deutschland II (Franziska Hildebrand / Erik Lesser) 08. Slowenien (Teja Gregorin / Ja
POKLJUKA 09/12/16 | Women 7.5 km Sprint
https://i.ytimg.com/vi/40YF2X64quQ/default.jpg
POKLJUKA – SPRINT FEMMINILE 1. DAHLMEIER Laura [GER] (0+0) 19’51’’7 2. BRAISAZ Justine [FRA] (0+0) a 3’’5 3. OLSBU Marte [NOR] (0+0) a 21’’3 4. MAKARAINEN Kaisa [FIN] (0+1) a 22’’8 5. HILDEBRAND Franziska [GER] (0+0) a 28’’4 6. KUZMINA Anastasiya [SVK] (0+0) a 30’’7 7. KOUKALOVA Gabriela [CZE] (0+1) a 39’’4 8. PUSKARCIKOVA Eva [CZE] (0+0) a 39’’8 9. AYMONIER Cel
Pokljuka 11/12/2016 | Women 4x6 km Relay
https://i.ytimg.com/vi/gNLm4jdQPHE/default.jpg
POKLJUKA – STAFFETTA FEMMINILE 1. GER [Hinz, Hildebrand, Hammerschmidt, Dahlmeier] (0+9) 1:11'31” 2. FRA [Chevalier, Braisaz, Aymonier, Dorin-Habert) (0+3) a 10”1 3. UKR [Varvynets, Dzhima, Pidhrusna, Merkushyna] (0+3) a 37”7 4. CZE [Puscarcikova, Charvatova, Vitkova, Koukalova] (2+9) a 56”3 5. NOR [Birkeland, Fenne, Eckhoff, Olsbu] (2+15) a 2'01"6 6. RUS [Podchufarova, Akimova, Sleptso
OBERHOF 07/01/2017 | Women 10Km Pursuit
https://i.ytimg.com/vi/BvQYU_vhMk4/default.jpg
OBERHOF - INSEGUIMENTO FEMMINILE 1. DORIN HABERT Marie [FRA] (1+0+0+1) in 34.33.3 2. KOUKALOVA Gabriela [CZE] (0+0+1+2) a 38.8 3. MÄKÄRÄINEN Kaisa [FIN] (1+0+1+2) a 1.19.1 4. HAMMERSCHMIDT Maren [GER] (0+1+1+3) a 2.05.9 5. BESCOND Anais [FRA] (0+0+1+1) a 2.13.3 6. HINZ Vanessa  [GER] (1+0+1+0) a 2.23.4 7. OLSBU Marte [NOR] (1+0+0+1) a 2.32.4 8. WIERER Dorothea [ITA] (0+1+2+1) a 2.34.4 9. CHEV
NOVE MESTO 18/12/2016 | Men 15km Mass Start
https://i.ytimg.com/vi/5xo_JIm16r0/default.jpg
NOVE MESTO - MASS START MASCHILE 1. FOURCADE Martin [FRA] (0+1+0+0) in 36.18.9 2. SCHEMPP Simon [GER] (1+1+0+0) a 8.3 3. BABIKOV Anton [RUS] (0+0+0+1) a 9.4 4. MORAVEC Ondrej [CZE] (1+0+0+1) a 9.7 5. PIDRUCHNYI Dmytro [UKR] (0+0+0+1) a 10.2 6. ELISEEV Matvey [RUS] (0+1+1+0) a 11.0 7. BJØRNDALEN Ole Einar [NOR] (1+0+1+0) a 11.3 8. FILLON MAILLET Quentin [FRA] (0+1+1+0) a 13.7 9. BØ Johannes Thing
POKLJUKA 10/12/16 | Men 12.5km Pursuit
https://i.ytimg.com/vi/oS8jQNsradc/default.jpg
POKLJUKA – INSEGUIMENTO MASCHILE 1. FOURCADE Martin [FRA] (0+0+0+0) 30’27”4 2. SVENDSEN Emil Hegle [NOR] (0+0+0+0) a 6”0 3. SHIPULIN Anton [RUS] (0+0+0+1) a 6”2 4.BØ Johannes Thingnes [NOR] (0+0+0+2) a 48”0 5. SCHEMPP Simon [GER] (0+0+1+0) a 59”8 6. RÖSCH Michael [BEL] (0+0+0+0) a 1’21”0 7. ELISEEV Matvey [RUS] (0+0+1+1) a 1’27”5   8. TSVETKOV Maxim [RUS] (0+1+0+1) a 1’