START DODAJ STRONĘ FILMY WINDOWS SPORTPESA ONLINE POLECANE NOWE
Drewniane cuda
https://i.ytimg.com/vi/D0daVdGjc5k/default.jpg
Jak zbudować domek z zapałek
https://i.ytimg.com/vi/as1rWBwFKsA/default.jpg
Film przedstawia moje 3-dniowe zmagania z budową domku z zapałek. Wykonałem go jedynie z zapałek i kleju (co widać na ostatnim zdjęciu). do budowy zużyłem ok. 32 pudełek zapałek. Wymiary domku: szerokość: 14,5 cm, długość: 14,5 cm, wysokość: 10,5 cm. Jeśli film się Wam spodobał - dajcie łapkę w górę - będę wdzięczny.
DIY Christmas crib with lights (ENG Subtitles) - Speed up #279
https://i.ytimg.com/vi/Fx2xnZ8Zk-c/default.jpg
Today I will show you fast and easy way to make Christmas crib made from cardboard. --- Needed items: cardboard, box, paints, scissors, floral wire, cotton wool, craft glue, glitter, ruler, LED Christmas tree lights, sisal, yellow paper, Christmas cards, wire cutters, paper knife, sponge brushes, palette, pencil, glue gun. https://www.facebook.com/asiasiowo https://www.instagram.com/asiasiowo h
KONKURS SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH
https://i.ytimg.com/vi/-OLTWU4nrFg/default.jpg
Międzyszkolna rywalizacja
Szopka Bożonarodzeniowa ruchoma z ogniskiem.
https://i.ytimg.com/vi/IE4lX0NYvzA/default.jpg
Szopka powstała z okazji Świąt Bożonarodzeniowych pomysł i wykonanie w zakresie własnym .
Jak zrobić szopkę bożonarodzeniową?
https://i.ytimg.com/vi/KMRQkkgPYio/default.jpg
Szopka bożonarodzeniowa wykonana z tektury, materiału i słomy. Sprawdzi się zarówno pod choinką jak i podczas kolędowania. ► Zobacz pełny opis pracy: http://praceplastyczne.pl/boze-narodzenie/192-szopka-bozonarodzeniowa-z-tektury ► Śledź nas na Facebooku: https://www.facebook.com/praceplastycznepl ► Subskrybuj jeśli chcesz być na bieżąco ► Daj łapkę w górę i skomentuj!
Szopki bożonarodzeniowe
https://i.ytimg.com/vi/ZMz5SMNI44w/default.jpg
Ręcznie robione, drewniane szopki bożonarodzeniowe. Szczegóły na www.szopki-stajenki.pl muzyka: Bumba Crossing by Kevin Macleod
Szopka bozonarodzeniowa ruchoma 2015
https://i.ytimg.com/vi/upVldrfxCbY/default.jpg
Witam,prezentuje na tym filmie szopkę własnego wykonania dla syna.Dziękuje za obejrzenie i jak się podoba to łapka w górę.Wesołych Świąt!
Budowa makiety - jak zrobić wiatę drewnianą na makietę.
https://i.ytimg.com/vi/8K7_fAkC5U0/default.jpg
Film pokazuje jak wykonać imitację wiaty drewnianej pokrytej eternitem na makietę kolejową. Zapraszam też na bloga http://www.workwwwcba.blogspot.com - stronka poświęcona budowie makiety kolejowej w skali TT. Jeśli film się spodobał - dajcie łapkę w górę.
Szopka betlejemska
https://i.ytimg.com/vi/eXfVfVo2X50/default.jpg