START DODAJ STRONĘ FILMY WINDOWS SPORTPESA ONLINE POLECANE NOWE
Soloch: Oczekujemy jak najszybszego podjęcia decyzji przez MON ws. śmigłowców
https://i.ytimg.com/vi/AvzOVRNk4Z0/default.jpg
„Jesteśmy na bieżąco informowani o przebiegu przetargu na śmigłowce dla naszej armii, ale nie chciałbym do momentu podjęcia decyzji przez MON się wypowiadać i odsłaniać kuchnię decyzyjną” – mówił w internetowej części Porannej rozmowy w RMF FM Paweł Soloch.
Podwyżka pensji wszystkim nauczycielom po równo? To na pewno nie będzie postulat Nowoczesnej
https://i.ytimg.com/vi/eDG1G8akY_U/default.jpg
„To na pewno nie będzie postulat Nowoczesnej, bo Nowoczesna już od początku kampanii wskazuje na potrzebę zmian w karcie nauczyciela tak, aby dyrektor mógł więcej płacić dobremu nauczycielowi, a z tym bardzo słabym się pożegnać” – mówiła w internetowej części Popołudniowej rozmowy w RMF FM Joanna Schmidt, odnosząc się do referendalnych pytań Związku Nauczycielstwa Polsk
Mateusz Kijowski zMASAKROWANY przez dziennikarzy na konferencji prasowej w sprawie AFERY FAKTUROWEJ
https://i.ytimg.com/vi/NBQfKZLvl5g/default.jpg
Do firmy prowadzonej przez Mateusza Kijowskiego trafiło minimum 90 tysięcy złotych ze zbiórek prowadzonych przez Komitet Obrony Demokracji - podaje „Rzeczpospolita” na swojej stronie internetowej. Gazeta informuje, że dotarła do faktur, które wystawił Lider KOD-u. – „Nieprzypadkowo materiały zostały upublicznione w momencie rozpoczęcia cyklu wyborczego w KOD-zie. Zapewne z inten
Klich: Polskim siłom zbrojnym obcięto głowę. Zarówno mózg, jak i szyję
https://i.ytimg.com/vi/0YFXfv8jXi0/default.jpg
Sejmowa komisja obrony jest odpowiednim organem do kontroli w resorcie kierowanym przez Antoniego Macierewicza – przekonywał w Popołudniowej rozmowie w RMF FM senator PO Bogdan Klich.
Soloch o incydencie w Łucku: Niewątpliwie jest to prowokacja
https://i.ytimg.com/vi/itpT-VnMi3U/default.jpg
„Konsulat był pusty, nie było nikogo (w środku), to było w nocy. Tyle na ten moment wiem” - tak do informacji o ostrzelaniu polskiego konsulatu w ukraińskim Łucku odniósł się szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch w Porannej rozmowie w RMF FM.
Petru o reprywatyzacji: To był system korupcyjny. Pytanie, czy Gronkiewicz-Waltz o nim wiedziała
https://i.ytimg.com/vi/4pld5l_6hmQ/default.jpg
Trzeba sprawdzić, czy w Warszawie istniał system rozdzielania działek - mówił w Porannej rozmowie Roberta Mazurka w RMF FM lider Nowoczesnej Ryszard Petru. Jeżeli tak, to Ryszard Petru liczy na honorową dymisję prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz- Waltz. Jego zdaniem, „PiS nie jest bardzo zainteresowany wyjaśnieniem wszystkiego”. „Mam obawy, że to mogło być również wcześniej.
Klich: Polskim siłom zbrojnym obcięto głowę – zarówno mózg, jak i szyję
https://i.ytimg.com/vi/2wh3BYOlBLM/default.jpg
„Dziewięćdziesiąt procent, a może nawet więcej dowódców ze sztabu generalnego zostało „skasowanych”. Albo odeszło na własną prośbę, albo zostało odwołanych. 82% dowódców w dowództwie generalnym także zostało wypchniętych do cywila” – mówił w internetowej części Popołudniowej rozmowy w RMF FM Bogdan Klich.
Jak zgasić media. Super riposta - sokowirówka.
https://i.ytimg.com/vi/ipuFnXDFR_0/default.jpg
Patryk Jaki (Zjednoczona Prawica) w rozmowie z dziennikarką TVP Info, Kamilą Biedrzycką-Osicą.
TVM - "KIJOWSKI CHCE ZARABIAĆ JAK POSEŁ"
https://i.ytimg.com/vi/nULS59oJ4vo/default.jpg
Oficjalna strona - www.tvm.info.pl
#46 - Kim jest Kijowski?
https://i.ytimg.com/vi/5Oo4pXqDWHY/default.jpg
Zapraszam na grupę Talking Bart: https://www.facebook.com/groups/talkingbart/ Jeżeli Ci się podoba moja praca, to proszę o "łapkę" w górę i choćby krótki komentarz. Chciałbym wiedzieć, czy moje filmiki podobają się odbiorcom. Dziękuję. główna strona serwisu: ProstyCzłowiek: www.ProstyCzlowiek.pl fanpage na fb: https://www.facebook.com/ProstyCzlowiek kanał wspiera: TNS MARKETI