START DODAJ STRONĘ FILMY WINDOWS SPORTPESA ONLINE POLECANE NOWE
Piotr Żyła: garbik, fajeczka, no i poleciało (CAŁY WYWIAD)
https://i.ytimg.com/vi/schRu0HzenI/default.jpg
Więcej na http://sport.tvp.pl/ - Przed wyjściem włączyłem filmik ze swoimi skokami w Vikersund, gdzie biłem rekord Polski. Pomyślałem, że fajnie byłoby powtórzyć w Wiśle - ocenił Piotr Żyła. Skoczek zajął najlepsze w karierze 6. miejsce w zawodach PŚ.
Piotr Żyła o Martinie Kochu: chyba mu flaszkę postawię!
https://i.ytimg.com/vi/dqyuq-7lrn4/default.jpg
Więcej na http://sport.tvp.pl/ Piotr Żyła wystąpił w drugim konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Polak zakwalifikował się do konkursu głównego, tylko dzięki fatalnemu występowi Martina Kocha. W rozmowie z reporterem Telewizji Polskiej Bartoszem Hellerem Piotrek przyznał, że z wielką chęcią podziękowałby Austriakowi w szczególny sposób.
PŚ, Zakopane: Piotr Żyła żartuje z Macieja Kota
https://i.ytimg.com/vi/14oqN2AN1NQ/default.jpg
Adam Małysz - na zawsze pozostanie legendą polskich skoków. Kamil Stoch - to obecny lider kadry. Piotr Żyła - jemu bez chwili namysłu przyznajemy pierwsze miejsce w kategorii... najsympatyczniejszych zawodników. DOŁĄCZ DO NAS: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sporttvppl Więcej na http://sport.tvp.pl/ INNE NASZE KANAŁY: ITVP: https://www.youtube.com/user/itvp The Vo
MŚ Val di Fiemme: Piotr Żyła "Trzeba znaleźć dwie głupie dziewczyny"
https://i.ytimg.com/vi/bgo63zTIb78/default.jpg
Więcej na http://sport.tvp.pl/ Piotr Żyła nie przestaje zadziwiać. W studiu po konkursie mieszanym powiedział co należy zrobić, aby wystawić Polską drużynę na kolejnych mistrzostwach.
Piotr Żyła - Oberstdorf 2012 - team 217 crash upadek
https://i.ytimg.com/vi/Z9krcewJ2IQ/default.jpg
Upadek Piotra Żyły podczas konkursu drużynowego w lotach narciarskich na mamucie w Oberstdorfie. Prawa autorskie nie należą do Telewizji Polskiej, tylko do Eurosportu. Materiał ma na celu promowanie skoków narciarskich. Nie płaćcie abonamentu na TV, bo TVP i tak ma Was w dupie.
Piotr Żyła już świętuje. "Cały czas jestem w szoku!"
https://i.ytimg.com/vi/weHZ1-n6eaU/default.jpg
Więcej na http://sport.tvp.pl/ Przed ostatnim konkursem Pucharu Świata w Planicy Piotr Żyła był w iście szampańskim nastroju. Zobacz wywiad z rewelacją tego sezonu!
Piotr Żyła - najlepsze wypowiedzi 2012/13
https://i.ytimg.com/vi/PPBg-l-xrBk/default.jpg
Piotr Żyła - Don't worry be happy - najlepsze wypowiedzi 2012/13 od Lillehammer do Val di Fiemme. W montażu wykorzystane zostały materiały z kanałów: sport.tvp.pl skijumping.pl telewizji eurosport Utwór muzyczny: The Locos - Don't worry be happy cover
Piotr Żyła: Ja mam skakać, żona ma pieniądze liczyć - cz. 1
https://i.ytimg.com/vi/eJTaiZVu_lw/default.jpg
http://www.pytanienasniadanie.tvp.pl -- Ja mam skakać, żona ma pieniądze liczyć -- mówi jak zwykle szczery Piotr Żyła. Szczęśliwy w życiu prywatnym, skupia się na swojej pasji. Zobacz rozmowę z najbardziej pozytywnym skoczkiem narciarskim. [!!!] UWAGA: Aktualne wydania "Pytania na śniadanie" znajdziesz na profilu iTVP: https://www.youtube.com/user/itvp DOŁĄCZ DO NAS: http://www.
Kuba Wojewódzki - Katarzyna Sokołowska i Piotr Żyła, Bonus 1
https://i.ytimg.com/vi/2S7qppXXcro/default.jpg
Więcej bonusów na http://kuba.tvn.pl/. Wszystkie odcinki w http://player.pl/programy-online/kuba-wojewodzki-talk-show-odcinki,2497/
Bójka na konferencji! Reakcja Andrzeja Gołoty
https://i.ytimg.com/vi/ObbC6dqn8eY/default.jpg
Na konferencji, promującej galę boksu w gdańskiej ERGO Arenie 23 lutego, Artur Szpilka i Krzysztof Zimnoch starli się nie tylko na słowa. Zobacz jak na bójkę pięściarzy zareagował Andrzej Gołota, który tego samego wieczoru zmierzy się z Przemysławem Saletą. DOŁĄCZ DO NAS: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sporttvppl Więcej na http://sport.tvp.pl/ INNE NASZE K