START DODAJ STRONĘ FILMY WINDOWS SPORTPESA ONLINE POLECANE NOWE
Molo Kołobrzeg - Fale atakujace ludzi Slow Motion
https://i.ytimg.com/vi/F_J3rDFagA4/default.jpg
Styczniowy sztorm w Ustce zalewa apartamenty 2017.
https://i.ytimg.com/vi/HQBRsYUPI7U/default.jpg
Proszę Państwa o wsparcie mnie w tym co robię, można to zrobić przekazując dobrowolną darowiznę na PayPal: https://www.PayPal.Me/SmerfMarudaUstka kontakt do mnie: smerf_ustka@o2.pl (sprzęt fotograficzny po ostatniej kąpieli, nie doszedł do pełnej sprawności. Największy sztorm ostatnich lat, wielka cofka w porcie zalewa nabrzeże i wlewa się do piwnic. 4-5 stycznia 2017 roku. Zdjęci
Kołobrzeg 05.01.2017 Sztorm
https://i.ytimg.com/vi/rWWbmb9ZTe0/default.jpg
PROMENADA ,PLAŻA,MOLO KOŁOBRZEG 2015r
https://i.ytimg.com/vi/lmsENyxAAaE/default.jpg
Szokujący film! Statek w czasie sztormu
https://i.ytimg.com/vi/f5MG7PFwtbg/default.jpg
http://www.fakt.pl/swiat/szokujacy-film-statek-w-czasie-sztormu,film,582408.html Woda to niesamowity żywioł. W czasie sztormu morze jest nieobliczalne, nawet wielkie i najbezpieczniejsze statki zachowują się jak maleńkie łupinki. Oglądając ten film aż trudno uwierzyć, że wiele jednostek radzi sobie z takimi warunkami bez trudu. Niestety nie wszystkie
Sztorm z bliska na molo Kołobrzeg! Niż Axel 04.01.2017
https://i.ytimg.com/vi/MiP7fgDcrmE/default.jpg
Pierwszy tegoroczny sztorm na Bałtyku można zaliczyć do jednego z najsilniejszych w ostatnim czasie. Głęboki niż Axel spowodował efekt cofki, który doprowadził do krytycznych stanów w rzekach i kanałach połączonych z morzem. To zaś spowodowało liczne podtopienia, których obraz zapisze się na długi czas w pamięci. Silny i porywisty wiatr dokonał także licznych zniszczeń m.in.
Oszustwo w Międzyzdrojach :/
https://i.ytimg.com/vi/PvT6m8jIinQ/default.jpg
A ludzie się na to nabierają :D :D: :D: D
Świnoujście Potężny sztorm na Bałtyku !!!
https://i.ytimg.com/vi/bkTUJrGRWX8/default.jpg
Silny Sztorm - Orzechowo i Ustka
https://i.ytimg.com/vi/dV0mUK_lIWM/default.jpg
W środę (04.01.2017) wieczorem w Ustce stan alarmowy Bałtyku był przekroczony o około 40 cm, a woda wdarła się na bulwar portowy.
Molo plaża promenada Kołobrzeg
https://i.ytimg.com/vi/C1SG3niXelg/default.jpg
Molo, plaża i promenada w nadmorskiej miejscowości Kołobrzeg na Pomorzu Zachodnim. Ponieważ wakacje jeszcze trwają, tysiące turystów wypoczywa w polskim kurorcie Kołobrzegu. Pogoda dopisuje jest słonecznie i bardzo ciepło. Można korzystać z kąpieli ale tylko słonecznej ponieważ w Bałtyku temperatura wody spadła do 10stopni Celsjusza więc jest całkowity zakaz kąpieli.